Voorzitter VOM deelt zijn bekommernis met de leden

Voorzitter VOM deelt zijn bekommernis met de leden

De vraag die VOM momenteel het meest bezig houdt is: hoe gaan onze leden om met deze crisis? Wat zijn hun uitdagingen? Kan VOM hen helpen door bedrijven met elkaar te connecteren?

VOM blijft haar leden verbinden door goede informatie te bieden bijvoorbeeld via de nieuws-pagina van onze website, berichtgeving op social media, enz.

Maar de vraag die VOM momenteel het meest bezig houdt is: hoe gaan onze leden om met deze crisis? Wat zijn hun uitdagingen? Kan VOM hen helpen door bedrijven met elkaar te connecteren? Daarom organiseren we op maandag 27 april van 16u00 tot 17u00 een virtuele VOM-vergadering waar VOM-leden elkaar kunnen ontmoeten, vragen stellen en ervaringen delen. Meer info volgt. 

Wendbaarheid en adaptatievermogen zijn nu de troeven die elk bedrijf moet inzetten om samen snel uit deze impasse te komen. Hoe elk bedrijf zijn bijdrage kan leveren, vertelt voorzitter Ives De Saeger u persoonlijk.