Online meeting BREF STM - bespreking BAT-conclusies oppervlaktebehandeling

De EU-BRITE-coördinatie heeft bevestigd dat de finale bijeenkomst voor de herziening van de BREF Surface Treatment of Metals and Plastics (STM) zal plaatsvinden van 28 september tot en met 2 oktober in Sevilla. Deze afsluitende vergaderingen van de Technical Working Group (TWG) worden gekenmerkt door diepgaande technische discussies en vormen de laatste gelegenheid om de inhoud van het BREF-document, en in het bijzonder de BAT-conclusies in hoofdstuk 5, te bespreken en waar nodig bij te sturen. Alle standpunten en alternatieve voorstellen moeten technisch onderbouwd zijn en binnen de TWG worden besproken.

Oproep aan oppervlaktebehandelaars

VOM roept alle oppervlaktebehandelende bedrijven die betrokken zijn bij hun toekomstige bedrijfsvoering en regelgeving op om hoofdstuk 5 "Best Available Techniques (BAT) Conclusions for the Surface Treatment of Metals and Plastics" grondig te bestuderen.

In dit hoofdstuk worden onder meer nieuwe grenswaarden besproken:

  • BAT-AEL's (BAT Associated Emission Levels)
  • BAT-AEPL's (BAT Associated Environmental Performance Levels)

Bijzondere aandacht wordt gevraagd voor de volgende onderdelen:

  • 5.1.11 Emissions to Water
  • 5.2 Sector-Specific Conclusions and Emerging Techniques

webinar

15:00 - 17:00

Dit is de laatste formele mogelijkheid om invloed uit te oefenen op de inhoud van het toekomstige BREF STM en de bijhorende regelgeving die een belangrijke impact kan hebben op de oppervlaktebehandelende industrie in Europa.

Location: webinar

Language: NL

Organizer: VOM vzw

E-mail: info@vom.be

Phone: +32 16401420

Website: www.vom.be/nl/nieuws/13365/finale-bref-stm-vergadering-in-sevilla-laatste-kans-om

Prijs: gratis

Participant

Fields with * are obligated

Ik heb een bestelbon/referentie *

Company

Remarks